• KOSTIĆ SPAKOVAO OTKAZ KOVAČU?! Srbin golom i sa dve asistencije srušio Bajern, AJNHTRAHT PETICOM ČASTIO ŠAMPIONA!

Srpski fudbalski reprezentativac Filip Kostić sa golom i dve asistencije doprineo je sjajnoj pobedi Ajnhtrahta nad Bajernom u Frankfurtu 5:1 u utakmici Bundeslige.

Kostić je "načeo" prvaka golom u 25. minutu, kada je iskoristio jedan odbitak i savladao Manuela Nojera, samo 14 minuta od isključenja Džeroma Boatenga.

Već posle pola sata asistirao je Đibrilu Souu nakon prodora, a onda je Robert Levandovski smanjio prednost na 2:1.

Na tome se nije zaustavio domaći tim, u nastavku su pogađali David Abraham, onda Martin Hinteger posle kornera Kostića i na kraju Gonzalo Pasijensija.

Istorijski trijumf za Ajntraht protiv bavarskog giganta, koji je treći iz Borusije Menhengladbah i Lajpciga.