• MITROGOL NE STAJE, NOVA DVA GOLA! Mitrović već stigao do neverovatnih 15 pogodaka na 14 utakmica!

Srpski golgeter Aleksandar Mitrović nastavlja da rešeta! Postigao je nova dva gola za Fulam, sada u pobedi na gostovanju Notingem Forestu 4:0 u Čempionšipu.

Tako je već stigao do brojke od neverovatnih 15 pogodaka na 14 utakmica u tom takmičenju, u kome je već bio najbolji strelac, a čini se i da će ove sezone (pet više imao od drugog Breretona).

Sada je na gostovanju kod "šumara" bio strelac u 58. minutu, a onda i devet kasnije kada je realizovao penal.

Prethodno je u sedmom Spens postigao autogol, a Kebano u 61. minutu pogodio kompletirajući "četvorku".

Londonski tim je ostao na drugom mestu, koje vodi nazad u Premijer ligu, sa pet manje od lidera Bornmuta i jedan više od VBA.