• (VIDEIO) AUU, KAKVA GOLČINA JOVIĆA! VOLEJ ZA TV ŠPICE, SRBIN PREKINUO POST U REALU! Hoće li sada dežurni mrzitelji umuknuti!

Fudbaleri Real Madrida savladali su u gostima Osasunu sa 4:1 u meču 23. kola La Lige.

Luka Jović je priliku dobio u 88. minutu, a u drugom minutu sudijske nadoknade je postigao gol.

Valverde ga je proigrao, a srpski napadač snažnim udarcem zatresao mrežu.

Jović je postigao drugi gol za Real, a prvi je zabeležio krajem oktobra, u pobedi nad Leganesom (5:0).

Nedavno je Zinedin Zidan govorio o Joviću, kako bi voleo da vidi više njegovih golova.

Nije počelo idealno za Real u Pamploni, pošto je domaćin poveo golom Garsije u 14. minutu.

Ipak, Real nije posustajao, pa je preokrenuo do poluvremena.

Isko je pogodio u 33. minutu, a potom i Ramos, pet minuta kasnije.

Lukas Vaskez je otklonio sve dileme u 84. minutu, kada je povisio na 3:1.