• (VIDEO) NORIČ SRUŠIO SITI, LIVERPUL SE IGRAO ŽIVCIMA NAVIJAČA, ALI DOBIO NJUKASTL! Peto kolo Premijer lige!

Fudbaleri Noriča savladali su na svom terenu ekipu Mančester sitija sa 3:2, u petom kolu Premijer lige.

Ekipa Noriča još jednom je oduševila ljubitelje fudbala, ne samo na Ostrvu. "Kanarinsi" su sa 3:2 savladali ekipu Mančester sitija i omogućili Liverpulu da se udalji na čelu tabele Premijer lige.

Norič je odlično počeo meč, poveo sa 2:0 već posle pola sata igre, a strelci su bili Meklin i Kantvel. Siti je smanjio do poluvremena golom Aguera u 45. minutu.

Finac Temu Puki još jednom je pokazao da je u odličnoj formi, postigavši u 50. minutu šesti gol u sezoni.

Konačan rezultat postavio je Rodri u 88. minutu utakmice.

Liverpul posle preokreta nadigrao Njukasl sa 3:1 na "Enfildu". Uz dvostrukog strelca Sadija Manea, za domaće je gol postigao i Muhamed Salah, a Džetro Viljems je bio strelac za gostujući tim.

Već na startu utakmice Njukasl je iznenadio domaćine golom Džetra Viljemsa i zapretio da priredi veliko iznenađenje na prepunom stadionu. Fudbaleri Liverpula uspevaju da smire igru a zatim i preuzmu inicijativu da bi došli do izjednačenja pogotkom Sadio Manea u 30. minutu.

Deset minuta kasnije Mane postiže i drugi pogodak i donosi rezultatski preokret koji Muhamed Salah potvrđuje trećim pogotkom u 72. minutu.

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Lester sa 1:0. Pogodak Markusa Rašforda sa bele tačke u osmom minutu susreta na "Old Trafordu" bio je dovoljan Junajtedu za tri boda protiv Lestera.

Čelsi ubedljiv u Vulverhemptonu 5:2, uz tri gola Tamija Abrahama. Totenhem za poluvreme pregazio Palas 4:0. Sautempton slavio u Šefildu, bez pobednika u Brajtonu.

Liverpul je prvi na tabeli Premijer lige sa 15 osvojenih bodova, Siti je drugi sa 10. Norič se popeo na 12. mesto sa šest osvojenih bodova.