• (VIDEO) PRVI KIKS REALA, JOVIĆ POGODIO PREČKU! VALJADOLID ODNEO BOD! Zidan jasan, Luka i Benzema igraće često u paru!

Zinedin Zidan, trener Real Madrida, nije bio preterano zabrinut posle remija sa Valjadolidom u drugom kolu La Lige.

Legendarni francuski fudbaler rekao je da ekipa nije imala sreće i da će se to u jednom trenutku promeniti.

"Jovićev prvi šut ka golu je bila prečka. Karim je kasnije postigao gol... Sve će se to promeniti. Istina je da smo igrali dobro u prvom delu", rekao je Zidan.

Real Madrid odigrao je 1:1 sa Valjadolidom, a Francuz je još dodao da ima gorak ukus u ustima.

"Gorak je ukus, zato što smo uspeli da postignemo gol u drugom poluvremenu, što nije bilo nimalo lako jer su se dobro branili", rekao je Zidan i zaključio da "problem nije što su izgubili loptu kod primljenog gola, već što su bili loše pozicionirani".

Real Madrid u narednom kolu gostuje Viljarealu.

Fudbaleri Valensije izgubili su na gostovanju od Selte 1:0, u drugom kolu La Lige.

"Slepi miševi" odigrali su veoma lošu utakmicu i na kraju mogu da budu zadovoljni što su primili samo jedan gol.

Selta je u nadoknadi drugog poluvremena imala priliku iz penala da udvostruči prednost, međutim Suares je promašio šut s bele tačke.

Selta je ostvarila prvu pobedu u sezoni, dok Valensija čeka na triumf.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović povredio se na utakmici između Hetafea i Atletik Bilbaa. Meč je završen rezultatom 1:1, a Maksimović je u 41. minutu morao da izađe zbog povrede.

Nije još poznato o kojoj se povredi radi i koliki je stepen.