• (VIDEO) VAR JAČI OD JOVIĆA, Srbin u startnih 11 pokazao je zašto je u Realu, ČOLO I ATLETIKO PROŠLI MAJORKU

Fudbaleri Real Madrida pobedili su Osasunu u šestom kolu La lige sa 2:0 i tako vezali tri trijumfa u domaćem šampionatu. Naš Luka Jović počeo je meč u startnih 11, uspeo da postigne i gol, ali mu je VAR poništio radost.

Ekipa Zinedina Zidana konačno je došla do lagane pobede protiv nekog protivnika ove sezone. Nisu navijači "kraljevića" morali da se čupaju za kosu, iako rezultat nije ubedljiv, ali izmešana postava Reala uspela je da bez problema savlada Osasunu.

Brazilsko veče na "Santjago Bernabeu" obeležili su strelci golova Vinicijus Žunio (36. minut) i mladi 18-godišnji Rodrigo (72. minut), kome je trebalo svega dva minuta na terenu da se upiše u listu strelaca.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras na gostujućem terenu Majorku sa 2:0.

Atletiko je poveo u 26. minutu golom Dijega Koste, a pobedu je obezbedio Žoao Feliks u 64. minutu.

Gosti su utakmicu završili sa desetoricom, pošto je Alvaro Morata dobio drugi žuti karton u 77. minutu.

Atletik Bilbao je kao gost odigrao nerešeno 1:1 protiv Leganesa.

Atletik je poveo u 59. minutu golom Raula Garsije iz penala, a dva minuta kasnije izjednačio je Oskar.

Klub iz Bilbaa odigrao je treći put nerešeno u prvenstvu i drugi je na tabeli sa 12 bodova.

Leganes je posle četiri poraza na startu prvenstva drugi put uzastopno odigrao nerešeno i poslednji je na tabeli sa dva boda.