• TO BI BILO TO OD PARTIZANA! ŠARLOA ŠOKIRALA CRNO-BELE U 108 MINUTU! Šta reći, slabo prvo i veoma dobro drugo poluvreme nisu bili dovoljni!

Fudbaleri Partizana izgubili su posle produžetka od Sporting Šarlroa 2:1, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Izabranici Aleksandra Stanojevića odigrali slabo prvo i veoma dobro drugo poluvreme, te je utakmica nastavljena u produžetku.

Crno-beli gubili su od desetog minuta, kada je Desoleil savladao Stojkovića, a od 53. rezultat je ponovo bio nerešen nakon što je Sejduba Suma savladao Penetoa.

Usledili su dramatični produžetci, a gol odluke postigao je Iranac Kava Rezai u 108. minutu iz slobodnog udarca. Ovom pobedom belgijska ekipa se plasirala u plej-of Lige Evrope.