• VERNER PRESUDIO MURINJU I TOTENHEMU, ATALANTA RASTURILA VALENSIJU! Liga Šampiona nikad interesantnija!

Fudbaleri Lajpciga savladali su u gostima Totenhem sa 1:0 u meču osmine finala Lige šampiona. Atalanta ubedljiva protiv Valensije 4:1.

Meč u Londonu je na momente bio spektakularan, što se, pogledom isključivo na rezultat, nikako ne može reći -

Lajpcig je od starta nametnuo svoju igru - opuštenu, energičnu, lepršavu...

Šik i Verner su ređali prilike, ali je Loris sve "skidao".

Sve do 58. minuta, kada je Timo Verner sigurno izveo penal, čime je, ispostavilo se, postavio konačan rezultat.

U drugom meču, Atalanta je bila ubedljiva protiv Valensije.

Hatebur je načeo "slepe miševe" u 16. minutu, Josip Iličić povisio rezultat tri minuta pre odlaska na odmor.

Frojler je pogodio za 3:0 u 57. minutu, a Hatebur još jednom u 63.

Utešni gol za goste delo je Denisa Čeripševa, koji je u igru upšao u 64, a dva minuta kasnije zatresao mrežu protivnika.