• (VIDEO) VISE I AJAKS I DINAMO! Bez pobednika u Solunu, remi i u Zagrebu, NA PRVI POGLED SJAJNO, ALI…

Fudbaleri PAOK-a i Ajaksa odigrali su nerešeno 2:2 u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Zagrebački Dinamo i Ferencvaroš odigrali 1:1

Ajaks je poveo u Solunu golom Zijeha u desetom minutu meča, ali je domaćin preokrenuo do poluvremena.

Prvo je Čuba Akpom doneo izjednačenje u 32. minutu, a potom Matoz pogađa za vođstvo u 39.

Iskusni Huntelar je izjednačio u 57. minutu, a PAOK je do kraja izdržao nalete holandske ekipe, pa će revanš u Amsterdamu doneti odgovor ko će u narednu rundu kvalifikacija.

Klub Briž je na svom terenu bio bolji od kijevskog Dinama sa 1:0, a kiparski APOEL je iznenađujuće poražen od Karabaga na svom terenu sa 2:1.

Zagrebački Dinamo je dočekao Ferencvaroš i poveo već posle sedam minuta, golom Danija Olma.

Remi i nadu mađarskoj ekipi doneo je Ziger, golom u 60. minutu utakmice.