• ZVEZDA SE POJAČAVA PRED REVANŠ SA JANG BOJSOM! Milojević će imati sa kim da napadne LŠ! Crveno-bele deli 90 minuta od istorije!

Pred novi megdan sa prvakom Švajcarske crveno-beli će biti značajno pojačani. U tim će se vratiti Nemanja Milunović i Dušan Jovančić, koji su odradili suspenzije, a kako stoje stvari, Vladan Milojević će računati i na Milana Pavkova.

Ljubimac Delija je u autu od poluvremena prvog meča sa Kopenhagenom, ali se očekuje da za najvažniju utakmicu sezone stisne zube i nađe se na terenu barem jedno poluvreme.

Nema potrebe naglašavati koliko bi Zvezda bila opasnija po gol Švajcaraca sa Pavkovim na poziciji “sidraša”.

Crveno-bele 90 minuta deli od Lige šampiona.

Remi velike nade i očekivanja, ali i strepnje. Crvena zvezda je posle Berna i 2:2 protiv Jang Bojsa na predvorju Lige šampiona, ali su na “Marakani” vrlo oprezni uoči revanša plej-ofa za Ligu šampiona.