• DEKI I ZVEZDA GAZE KA TITULI! CRVENO-BELI RUTINSKI PROŠLI KROZ ŠABAC, raspoloženi Ben brzo ugasio nade Mačve!

Fudbaleri Crvene zvezde rutinski su savladali ekipu Mačve u Šapcu sa 3:0 u meču 25. kola Linglong Superlige.

Lider tabele rutinski je savladao poslednjeplasirani tim, a meč je praktično bio rešen u prvom poluvremenu.

Veoma raspoložen bio je El Fardu Ben, koji je sa dva gola i jednom asistencijom obeležio susret.

Nakon početnog odmeravnja snaga, Zvezda je zaigrala konkretnije. Prvu priliku za gol nije iskoristio Pavkov, čije je udarac sa par metara odbranio Živković.

Usledio je period u kojem je u centru pažnje bio Ben. Fudbaler sa Komora odlično je izveo slobodan udarac u 19. minutu, kada je snažnim i preciznim udarcem poslao loptu u mrežu.

Do kraja poluvremena, golman domaćih Živković još dva puta vadio je loptu iz mreže.

Igrao se 32. minut kada su dobru akciju Tomane i Ben pretvorili u gol. Portugalac je probio po levoj strani, centrirao u šesnaesterac rivala, odakle Ben glavom postiže svoj drugi gol na meču.

Samo pet minuta kasnije, Babić postiže poslednji gol na susretu. Ponovo je Ben bio učesnik kod pogotka, ovoga puta kao asistent iz slobodnog udarca, a Babić bio dobar u skoku.

U drugom poluvremenu opao je ritam, a samim tim viđen je i manji broj šansi.

Povratak na teren zabeležio je vezista Zvzede Branko Jovičić, koji je zbog povrede propustio veći deo ove sezone.

Zvezda je upisala 21 pobedu u 25 utakmica ove sezone u domaćem prvenstvu i prva je na tabeli, dok je Mačva poslednja sa 13 bodova.