• PARTIZAN ISKORISTIO KIKS ZVEZDE, SADA JE NA MINUS OSAM! Crno-beli rutinski savladali Inđiju, mogu li da ugroze crveno-bele!

Fudbaleri Partizana savladali su na svom terenu ekipu Inđije sa 3:0 u meču 16. kola Linglong Superlige. U Ivanjici su Javor i Crvena zvezda odigrali nerešeno sa 1:1.

Partizan je u Humskoj upisao važnu i ubedljivu pobedu protiv Inđije u 16. kolu domaćeg prvenstva.

Crno-beli su stekli ranu prednost, kada je u 12. minutu strelac bio Tošić. Uprkos šansama, bio je to jedini gol u prvom poluvremenu.

Drugi deo igre doneo je znatno više sadržaja na terenu.

Partizan pitanje pobednika reševa u dva minuta razmaka, pošto su u 51. i 53. minutu golove postigli Šćekić i Asano sa bele tačke.

Do kraja meča Inđija je pokušavala i uspevala da stvara izglednije prilike za gol, ali promene rezultata nije bilo.

Partizan je iskoristio kiks Crvene zvezde i pobedom smanjio deficit za „večitim" rivalom na osam bodova.

Crno-beli su upisali 42. bod i nalaze se na četvrtoj poziciji na tabeli, dok je Inđija 15. sa sedam bodova.