• (VIDEO) PARTIZAN PUKAO, VOŽDOVAC ODNEO SVA TRI BODA U NADOKNADI VREMENA! Sledi nova bura zbog penala za Voždovac!

Fudbaleri Partizana doživeli su prvi poraz ove sezone u Superligi, i to na svom terenu od Voždovca koji je u meču 11. kola slavio, 2:1. Meč su obeležili prekidi, bakljada Grobara, "sporni" penal dosuđen golmanu Stojkoviću, kao i dva pogotka u poslednjim minutima.

Voždovac je poveo u 28. minutu iz penala preko Nikolića, a rezultat je u 91. poravnao Pavlović. Ipak, da Zmajevi odnesu bodove iz Humske postarao se Dević u 95. minutu meča.

Poskakali su sa klupe Partizana u 28 minutu posle penala za Voždovac, krajnje spornog, koji je suđen nakon kontakta Stojkovića i Stanisavljevića.

Sudija Momčilo Marković je, na iznenađenje crno-belih, pokazao na "kreč" i izazvao burne reakcije igrača i stručnog štaba, a prednjačio je trener Savo Milošević koji se nije dao umiriti.

Tokom prekida utkmice, koji su izazvali Grobari ubacivanjem baklji u teren i isticanjem parola protiv predsednika FSS-a Slaviše Kokeze, Savo se obrušio na sudiju Markovića, urlao, upirao prstom u njega...

Nije stajao trener crno-belih dok ga je glavni arbitar samo gledao i pokušavao da ga umiri bez uspeha. Energično je Milošević želeo da se objasni sa sudijom, razlog je naravno jedanaesterac za goste, prema mišljenju Sava - nepostojeći.

Polemika je potrajala neko vreme, dok su na drugoj strani stadiona svoj revolt iskazali i navijači: bakljama, pokličima i parolama protiv rukovodstva Fudbalskog saveza i predsednika Slaviše Kokeze.

I to nije bilo sve. Samo što se igra nastavila pomoćni sudija Đurđević pogođen je bakljom, da bi meč i treći put bio prekinut posle transparenta koji su razvili Grobari, i na kojem je pisalo: "Sudijska komisija Kokezina banda, izmislja pravila da se poraz Zvezde opravda".

Kada se situacija na tribinama primirila, meč je nastavljen i potom produžen čak 9 minuta, ali do promene rezultata nije došlo.

Crno-beli su napadali gotovo svih 90 minuta i samo u tri navrata imali padove u koncentraciji defanzivno, što ih je na kraju koštalo sva tri boda.