• ZVEZDO, BAJERN ĆE TE NAPUNITI, AKO BUDE KAO NA MEČU SA INĐIJOM! Bleda igra, crveno-bele spasli penali na Mitiću!

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su na svom stadionu ekipu Inđije sa 2:1 (0:1) u osmom kolu Linglong Superlige Srbije.

Crvena zvezda odigrala je veoma loš meč na svom stadionu protiv ambiciozne ekipe Inđije.

Gosti su poveli u 35. minutu, Branislav Tomić postigao je odličan gol nakon šuta sa više od 20 metara.

Crvena zvezda je uporno pokušavala da pronađe rupu u organizovanoj odbrani Inđije, ali im to nije polazilo za nogom.

Naleti domaće ekipe pojačali su se u drugom poluvremenu. Trener Zvezde Milojević izvršio je brojne taktičke izmene, kako bi probao da izbori bodove.

Inđija je imala aktivan rezultat sve do 86. minuta. Usledila su dva veoma sumnjiva penala dosuđena domaćoj ekipi.

Prvi je bio kod starta na Aleksu Vukanovića, koji je bio van šesnaesterca, ali je sudija Stojiljković pokazao na belu tačku. Pavkov je bio siguran i doneo izjednačenje.

Dosta gužve u šesnaestercu Inđije viđeno je u preostalom vremenu. Jedna neshvatljiva reakcija golmana gostiju Prekovića dovela je do starta nad Mateom Garsijom, koji je pao u šesnaestercu, pa je dosuđen još jedan penal.

Zvezdi pobedu i sva tri boda donosi Pavkov, ponovo sa bele tačke.

Tabela: Vojvodina 19, Crvena zvezda 18,TSC 17 bodova, Čukarički 15 (-1), Radnički Niš 13, Partizan 11 (-2), Spartak 9, Napredak 8, Voždovac 7 (-1), Inđija 7, Mladost 6, Rad 6, Javor 5 (-1), Proleter 5, Radnik 4 (-1), Mačva 2