• IDEMO FILIPE, KRAJINOVIĆ POČISTIO FONJINIJA, NEKA SE SPREMI CICIPAS! Srbin gazi u Bazelu, Italijan nije ima šanse!

Filip Krajinović plasirao se u četvrtfinale turnira u Bazelu pošto je savladao za sat i 13 minuta Italijana Fabija Fonjinija u dva seta (6:2, 6:4) i protivnik u borbi za polufinale biće mu Stefanos Cicipas.

Krajinović je odlično počeo meč i već na startu meča oduzeo servis Italijanu da bi do sedmog gema sve bilo mirno kada je srpski teniser još jednom oduzeo servis Fonjiniju i ubrzo osvojio prvi set. ž

Srpski teniser je početkom drugog seta spasio tri brejk lopte, a zatim u sedmom gemu oduzeo servis Italijanu i zatim overio trijumf i plasman u četvrtfinale.