• ZVEZDA UZELA KUP SRBIJE, CRVENO-BELI STIGLI DO PRVOG TROFEJA POSLE ŠEST GODINA! Najpre su otresli večitog rivala, a onda i Radnički na penale!

Nekadašnji šampion Evrope došao je do svog prvog trofeja još od sezone 2013/14

Vaterpolisti Crvene zvezde su posle veoma uzbudljive utakmice i penal serije, protiv Radničkog iz Kragujevca, došli do trofeja Kupa Srbije.

Kragujevčani su dobili prvu četvrtinu sa 3:2 na bazenu Sportskog centra "Milan Gale Muškatirović".

U drugoj četvrtini nije bilo pogodaka, pre svega zbog odlične odbrane na obe strane.

Na startu drugog poluvremena Zvezda je okrenula rezultat i povela sa 7:6.

U poslednjoj deonici Radnički je stigao do izjednačenja i penali su odlučili u korist Crvene zvezde.

Pobednički gol za crveno-bele u seriji postigao je Marko Vukićević.

Ovo je prvi trofej za Crvenu zvezdu još od sezone 2013/14.