• (REZULTATI/VIDEO) MILIVOJEVIĆ GOLOM OBELEŽIO 100. MEČ ZA “ORLOVE”! Liverpu, Siti, Totenhem sigurni! Pemijer liga - sedmo kolo!

Srpski reprezentativac Luka Milivojević postigao je pogodak za Kristal Palas u pobedi nad Noričom od 2:0. Trijumfe u sedmom kolu Premijer lige upisali su Liverpul, Totehnem, Čelsi i Vulverhempton.

Kapiten Palasa odigrao je 100. meč za "orlove", a jubilej je krunisao golom.

U 21. minutu oboren je bio Mekartur u šesnaestercu gostujuće ekipe, nakon čega je Milivojević sa bele tačke uputio oštar i precizan udarac.

Konačnih 2:0 postavio je u sudijskoj nadoknadi Tausend.

Kristal Palas je upisao treću pobedu i 11 bod, dok je Norič peti put poražen i ostaje na šest bodova-.

Liverpul je na gostovanju savladao Šefild, a jedini strelac bio je Vajnaldum.

"Crveni" nakon sedam mečeva imaju isto toliko pobeda, pa sa 21 bodom zauzimaju prvo mesto. Šefild ostaje na osam bodova.

Čelsi je sa 2:0 pobedio ekipu Brajtona.

"Plavci" su do pobede došli golovima Žoržinja u 50. i Vilijana u 76. minutu. Prvi gol postignut je sa bele tačke, dok je kod drugog Vilijan na asistenciju oporavljenog Hadson-Odoia uspeo uz malo sreće da zatrese mrežu gostiju.

Tim iz Londona upisao je treću pobedu i 11 bod, Brajton ima pet manje.

Totenhem je u uzbudljivoj utakmici slavio nad Sautemptonom sa 2:1. Strelci za domaću ekipu bili su Ndombele i Kejn, dok je mrežu Lorisa zaresao Ings.

"Petlovi" su osvojili 11 bodova, a "Sveci" ostaju na sedam.

Vulverhempton je sa 2:0 pobedio Votford, dok su Aston Vila i Barnli, kao i Bornmut i Vest Hem odigrali nerešeno 2:2.

Fudbaleri Mančester sitija savladali su ekipu Evertona na gostovanju sa 3:1 u meču sedmog kola Premijer lige.

Sjajan meč u Liverpulu su odigrali Everton i Mančester siti, a gosti su odneli sva tri boda sa "Gudisona".

Prvi gol na meču postignut je u 24. minutu, kada je Kevin De Brujne sjajno uposlio Žezusa, koji glavom postiže gol.

Igrao se 33. minut kada je Kalvert-Levin izjednačio za domaću ekipu, takođe udarcem glavom.

Usledio je duži period bez gola, ali sa dosta uzbuđenja na obe strane.

Marez je u 71. minutu sjajnim udarcem iz slobodnog udarca vratio ekipu Sitija u vođstvo, da bi 13. minuta kasnije Sterling snažnim udarcem poslao loptu od prečku preko linije domaće ekipe i postavio konačnih 3:1.

Nakon sedam odigranih mečeva Mančester siti ima 16 osvojenih bodova i drugi je na tabeli, sa pet bodova manje od prvoplasiranog Liverpula.