• (VIDEO) POGBA PROMAŠIO PENAL, JUNAJTED SAD KAPIRA DA JE BILO BOLJE PRODATI GA! Vulvsi golčinom šokirali “crvene đavole”!

Fudbaleri Vulverhemptona i Mančester junajteda odigrali su meč bez pobednika u 2. kolu Premijer lige. Susret je završen rezultatom 1:1 (0:1).

Junajted je bio bliži pobedi, a prvi je i poveo golom Antonija Marsijala u 27. minutu. U prvom poluvremenu su “crveni đavoli” kontrolisali igru i delovalo je da će se vratiti kući sa tri boda.

U drugom poluvremenu su “vukovi” zaigrali mnogo bolje. U 53. minutu je stativa spasila Junajted, ali dva minuta kasnije ništa nije moglo da pomogne Davidu de Hei.

Ruben Neves je prihvatio loptu blizu ivice šesnaesterca, namestio se i uputio savršen šut. Trojica igrača Mančestera su probali da ga izblokiraju, De Hea se bacio po loptu, ali uzalud. Lopta se od prečke odbila u gol za 1:1.

I pored toga je Junajted u 68. minutu imao zicer za pobedu. Pol Pogba se izborio za jedanaesterac, ali je onda po ko zna koji put potvrdio ono nepisano pravilo da penal ne treba da izbodi osoba nad kojim je on načinjen. Uzeo je loptu, šutirao, ali mu je Rui Patrisio zaustavio udarac. Ostalo je 1:1, a taj rezultat se nije menjao do kraja meča.