• AUU, LJUDI, KAKVA IGRAČINA STIŽE U ZVEZDU! Ohi ne prestaje da rešeta u Norveškoj, na proleće videće ga i Partizan!

Fudbaleri Moldea slavili su u gostima 3:1 u 21. kolu norveškog prvenstva protiv ekipe Oda, a strelac je bio i Ohi Omoižuanfo (27).

Norveški golgeter nigerijskih korena ponovo je zablistao u dresu Moldea, a on će od januara biti udarna igla Crvene zvezde, tako da su ovo odlične vesti za sve crveno-bele navijače.

Molde je poveo pogotkom Uland-Andersona u 19. minutu, ali je Od izjednačio već nakon devet minuta preko Valema.

Ohi je tad stupio na scenu i pogodio kad je bilo najpotrebnije, krajem prvog poluvremena. Sa rezultatom 2:1 se otišlo na pauzu, pobedu Moldea je kasnije samo potvrdio ponovo Uland-Anderson u 64. minutu.

Molde je ostao drugi na tabeli i ima tri boda manje od Bodo/Glimta, a Ohi je ubedljivo najbolji strelac lige sa 22 gola.