• (VIDEO) AUU, ČOLO OVO NEĆE OPROSTITI! URUGVAJAC GA NAZVAO ŠUPČINOM PRED PUNIM STADIONOM! Sledi odmazda?!

Atletiko Madrid je poražen u derbiju od Seville s 1:2 i tako se verovatno već sada oprostio od odbrane titule prvaka Španije.

Na nezgodnom gostovanju u Andaluziji Atletiko je vezao treći ligaški poraz, a bukvalno u poslednjim minutama regularnog dela poraz im je nanio Ocampos.

Kao starter za goste je meč počeo Luis Saurez, ali je njegov nastup trajo kraće od sat vremena jer je Diego Simeone odlučio da ga zamijeni već u 58. minuti.

Urugavajac je izašao kod gol-linije, a na putu ka klupi moglo se videti da je bio jako ljut što je zamenjen.

Dok je išao prema klupi žestoko je psovao, pale su i neke teške reči koje verovatno do sada Simeoneu nije uputio niti jedan igrač u trenerskoj karijeri.

"Šup*čino jedna, uvek ista stvar", psovke su koje je Sauraz uputio Simeoneu, tvrde španski mediji.

Nakon toga je sjajni golgeter seo na svoje mesto, nije se ni pozdravio sa trenerom i neko vreme je bio vidno ljut.