• (VIDEO) GOLMAN ZAKUCAO PROTIVNIČKOG IGRAČA PESNICOM! Žestoka tuča u Seriji A posle penala, PLJUŠTALI CRVENI KARTONI!

Fudbaleri Lećea odigrali su nerešeno 2:2 sa Kaljarijem u 13. kolu Serije A, a meč je obeležila tuča igrača na kraju susreta.

Naime, gosti su vodili sa 2:0 golovima Žoaa Pedra u 30. i Naingolana u 67. minutu, da bi fudbaler Lećea Lapadula, smanjio u 83. minutu pogotkom iz penala, a njegov saigrač Kalderoni poravnao na 2:2 u sudijskoj nadoknadi.

Zanimljivo, posle prvog gola domaćih fudbalera došlo je do fizičkog obračuna strelca gola i golmana Robina Olsena. Sudija Mauricio Marijani pokazao im j emomentalno crveni karton, a prethodno je isključio Kaćatorea u 81. minutu