• (VIDEO) ŠAPONJIĆ SAD ZNA ZAŠTO FELIKS VREDI 120 MILIONA! Žoao srušio "staru damu" spektakularnim golom, ČOLO I ATLETIKO IMAJU STRAŠNOG NAPADAČA!

U utakmici internacionalnog Kupa šampiona, madridski Atletiko je pobedio torinski Juventus 2:1.

Još jednom je zablistao mladi Žoao Feliks, fudbaler koga su "jorgandžije" Benfiki platile 120 miliona evra. Portugalac je asistirao za prvi gol Tomi Lemaru u 24. minutu, ali je pet minuta docnije izjednačio Sami Kedira. Ipak, na novo vođstvo Atletika nije se dugo čekalo. U 33. minutu Lemar je uzvratio asistenciju Žoau Feliksu, koji je naterao Šćešnog da ponovo vadi loptu iz mreže.

Dijego Simeone u poslednjim trenucima meča u igru je uveo i srpskog internacionalca Ivana Šaponjića.