• (VIDEO) SEVNULA VOLEJČINA, KAKVA DVA GOLA JOVIĆA NA DEBIJU ZA AJNTRAHT! Zidane, sad vidiš kakvu si igračinu imao, a nisi...

Fantastičan novi debi Luke Jovića u dresu Ajntrahta iz Frankfurta. Ono što je još impresivnije - Jović je u igru ušao sa klupe samo deset minuta ranije.

Dakle, u Realu je na 32 utakmice za godinu i po dana postigao samo dva gola

Po povratku u Frankfurt mu je bilo dovoljno deset minuta da zatrese mrežu.

Svi smo znali da je Frankfurt "druga kuća" za Luku Jovića, gde se vratio se pre nekoliko dana. Ali, malo ko je odmah u prvoj utakmici očekivao dva gola!

Ipak, to se desilo i zapravo je to prava potvrda da su srpskom napadaču samo bili potrebni minuti i poverenje ekipe kako bi potvrdio kvalitet.

Ajntraht je zahvaljujući Joviću u 16. kolu nemačke Bundeslige savladao Šalke rezultatom 3:1 (1:1).

Jović je utakmicu počeo sa klupe, ali je ušao u 62. minutu.

Samo 10 minuta mu je bilo potrebno za prvi, a onda još 20 za drugi gol.