BRAVO CRNO-BELI, PARTIZAN IZBACIO SOČI! Rusi pali posle penala!

• BRAVO CRNO-BELI, PARTIZAN IZBACIO SOČI! Rusi pali posle penala!

Fudbaleri Partizana pobedili su Soči 4:2 posle penala, u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

U prvom meču u Rusiji bilo je 1:1, dok je posle regularnih 90 minuta u Beogradu bilo 2:2 (0:1).

Iz dve iste akcije, Terehov je postigao dva gola i dva puta doneo prednost, u 33. i 75. minutu, a na drugoj strani su strelci bili Jojić u 54. i Šćekić u 90. minutu za dva izjednačenja i upravo je gol crnogorskog reprezentativca odveo meč u produžetke.

U produžecima nije bilo golova, pa su penali odlučivali pobednika na stadionu Partizana.

Prvi penal je promašio Tsagalov, koji je pogodio stativu. Živković je odmah pogodio i doneo prednost Partizanu posle prve serije.

Svi ostali izvođači Partizana bili su sigurni, a onda je Stevanović odbranio penal i Vujačić je overio pobedu.