• PARTIZAN SE POIGRAO SA MAČVOM, SJAJNA UVERTIRA ZA MALATIJU! Tinejdžer Filip Stevanović opet oduševio grobare!

Fudbaleri Partizana savladali su na svom stadionu ekipu Mačve sa 4:0 u meču trećeg kola Superlige Srbije.

Partizan je upisao ubedljivu pobedu u trećem kolu protiv ekipe Mačve i tako napravio dobru uvertiru pred susret sa turskom Malatijom u okviru kvalifikacija za Ligu Evrope.

Crno-beli su od prvog do poslednjeg minuta bili bolja ekipa, poptuno diktirali tempo, imali kontrolu poseda, stvarali i materijalizovali prilike pred golom rivala.

Mačvu je načeo tinejdžer Stevanović u 19. minutu, nakon dobrog prodora i asistencije Lutovca sa desne strane.

Na veoma sličan način, samo sa leve strane Partizan je došao do prednosti od 2:0 U 42. minutu, a akteri su bili Urošević i Ožegović.

Za razliku od prvog, Mačva u drugom poluvremenu nije pružala nikakav otpor, pa su se ređale prilike za Partizan.

Jednu takvu u gol je pretvorio Suma u 49. minutu, kada ga je odlično uposlio Ožegović.

Konačan rezultat postavio je Sadik u sudijskoj nadoknadi, na asistenciju mladog Pavlovića.

Partizan u dva odigrana meča u domaćem prvenstvu ima isto toliko pobeda, dok je Mačva upisala drugi poraz u tri utakmice.

U ostalim mečevima Čukarički je kao domaćin savladao Radnik sa 1:0, dok je TSC u gostima bio bolji od Spartaka sa 2:1.