• LUKA SVE VAŽNIJI ŠRAF U REALU! DON KARLO NAJZAD UKAPIRAO KAKAV BISER IMA! Čolo i Atletiko videli šta sve Srbin može!

Fudbaleri Real Madrida savladali su u gradskom derbiju ekipu Atletika sa 2:0 u meču 17. kola La Lige. "Kraljevski klub" upisao je veoma bitnu pobedu u pohodu na titulu u domaćem prvenstvu.

Na stadionu "Santjago Bernabeu", domaćini su slavili golovima Benzeme u prvom i Asensija u drugom poluvremenu.

Real je kontrolisao tempo utakmice, imao veći posed i stvarao veći broj prilika.

Igrao se 16. minut kada je Benzema pogodio mrežu Oblaka, na asistenciju Vinisijusa.

Srpski fudbaler Luka Jović u igru je ušao početkom drugog dela utakmice, upravo umesto Benzeme.

Nije Jović uspeo da zatrese mrežu Atletika, ali je odigrao veoma solidno u drugom delu igre i dokazao treneru Anćelotiju da može da računa na njega.

U 57. minutu Real je odigrao sjajnu akciju u tranziciji, mat u tri poteza, koji je u gol pretvorio Asensio.