• VLAHOVIĆ NASTAVIO TEROR U SERIJA A! NAJPRE ASISTENCIJA ZA DIBALU, A ONDA I GOLČINA GLAVOM! Navijači "stare dame" oduševljeni Srbinom!

Dušan Vlahović je imao još jedno odlično popodne u Seriji A. Njegov Juventus je u utakmici 30.kola prvenstva Italije slavio kao domaćin protib ekipe Salernitane, 2:0 (2:0).

Tako su izabranici trenera Masimilijana Alegrija ostvarili četvrtu uzastopnu pobedu i nastavili poteru za vodećim ekipama, Milanom, Interom i Napolijem.

Vlahović je u petom minutu bio u ulozi asistenta Paulu Dibali, Argentinac je lako zatresao mrežu i Juventus je poveo. Potom je Vlahović u 29. minutu još jednom pokazao da je veliki majstor u kaznenom prostoru protivnika.

Na centaršut De Šilja nadskočio je sve i glavom prosledio loptu u mrežu gostujuće ekipe.

Ispostavilo se d aje to bio i konačan rezultat, jer i nije bilo previše uzbudljivih situacija u nastavku meča.

Vlahoviću je ovo bio 21. gol u sezoni, vodi na listi strelaca Serije A sa Ćirom Imobileom iz Lacija.