• BARSA JE RASPAD, ĆAVIJA VEĆ BOLI GLAVA! Katalonci prosuli tri gola prednosti, IMA LI IM UOPŠTE SPASA?!

Barselona je u toku noći konačno potvrdila da će legendarni Ćavi Ernandez sesti na njihovu klupu, a u poslednjoj utakmici koju je vodio vršilac dužnosti Serđi Barhuan videle su se sve mane tog tima.

Bez obzira što je Barsa za samo pola sata dala tri gola Selti, na kraju je osvojila samo bod u Vigu - 3:3 (0:3).

Utakmica je počela kao iz snova pošto je Ansu Fati, sa Mesijevim brojem na leđima, zatresoa mrežu Selte u 5. minutu, potom je Buskets duplirao prednost u 18, da bi savršeno poluvreme zaključio Memfis Depaj. Holanđanin je dao gol u 34. minutu i svima se činilo da je to kraj...

Međutim, Barselona nas je po ko zna koji put uverila da je nesigurna, da ima previše problema u odbrani, a kao posledica toga stiglo je izjednačenje u nastavku susreta.

Nezaustavljivi Aspas je u 52. minutu smanjio rezultat, potom je pomalo zaboravljeni Nolito "zakuvao" u 74, da bi ponovo Aspas u šestom minutu nadoknade obradovao ceo Vigo. Skinuo je Jago dres kako bi proslavio veliki bod Selte, za šta je dobio žuti karton, a ovakve stvari Ćavi neće trpeti.

Moraće mnogo toga da popravi čim sedne na klupu, neke stvari su nedopustive.