• BUNDESLIGA! SUBOTIĆ I BERLIN NOSE VELIKI BOD IZ AUGZBURGA, Levandovski sa tri gola razbio Šalle!

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su u gostima ekipu Šalkea sa 3:0, u utakmici drugog kola nemačke Bundeslige. rts/Getty Images

Sva tri gola postigao je Robert Levandovski. Prvi u 20. minutu sa penala, drugi u 50. iz slobodnog udarca i treći u 75. minutu na asistenciju Komana.

Bajern sada ima četiri boda, dok je Šalke ostao na jednom.

Neven Subotić i njegov Union Berlin otkinuli su bod favorizovanom Augzburgu, koji je vodio do 80 minuta! Srbin je odigrao čitav meč za Berlin

Prvi gol na meču postogao je Vargas u 59. Minute, ali Subotić i drugovi su izjednačili preko Poltera u 80. minutu utakmice.

Leverkuzen je već u prvom poluvremenu razbio Fortunu Dizeldorf, kada je vodiosa 0:3 i tada je sve bilo rešeno.

Hofenhajm je dočekao Verder iz Bremena, u jednom od derbija, a na kraju pobeda domaćina posle velike drame i gola unadoknadi vremena za 3:2.

Miloš Veljković zbog povrede nije igrao za goste.

Borusija iz Menhengladbaha se mučila na gostovanju Majncu, gubila, ali je uspela da preokrene u poslednjih petnaestak minuta utakmice. Na kraju je bilo 1:3 za ekipu iz Menhengladbaha.