• I PAUNOVIĆ PRED OTKAZOM, DRUGI UZASTOPNI PORAZ REDINGA! Ključna utakmica sledi već u utorak!

Početak Čempionšipa, najjače druge lige u svetu fudbala, Srbija je dočekala s dvojicom trenera. Vladimir Ivić je već odavno smenjen u Votfordu, a slična sudbina preti i Veljku Paunoviću. Njegov Reding je ponovo u “minus fazi”, a ove subote je posle preokreta, kao domaćin poražen od Milvola – 1:2 (1:0).

Na meču Brentford – Barnsli, naša kladionica nudi kvotu 3.40 za igru ug 4+.

Na stadionu “Madejski”, Paunovićev tim je vodio od 17. minuta golom Semeda. Sve je išlo po planu do petnaestak minuta pre kraja. Gost iz Londona je u 76. izjednačio, a u 85. došao do pobede.

Bio je to drugi vezani poraz Redinga koji je u engleskoj javnosti pokrenuo polemiku o poverenju srpskom treneru, šampionu sveta sa čuvenom srpskom generacijom sa Novog Zelanda. Paunovićev klub je siguran u zoni koja vodi u plej-of, ali za mestom koje direktno vodi u Premijer ligu, sada zaostaje devet bodova.

Čini se da za Paunoviča ključna utakmica sledi već u utorak. Reding gostuje Bristol sitiju.