• TADIĆ PLESAO, ASISTIRAO PA ZABIO, SERGEJ VODI LACIO U EVROPU! Odlične igre Piksijevih orlova...

Fudbaleri Ajaksa slavili su kao gosti protiv Groningena, 3:1 (2:1).

Bio je to susret 28. kola prvenstva Holandije i 22. pobeda izabranika Erika ten Haga, a odličan učinak ponovo je imao reprezentativac Srbije Dušan Tadić.

Kapiten Ajaksa se istakao asistencijom i golom sa penala, pa Ajaks sada ima pet bodova više od PSV-a koji ima i meč manje.SMS za pobedu Lacija VIDEO

Lacio je ostvario trijumf nad Sasuolom rezultatom 2:1 (1:0) u utakmici 31. kola italijanske Serije A.

Strelac jednog od dva pogotka za "nebesko-plave" bio je srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić.

Najpre je domaće u vođstvo doveo Manuel Lazari golom u 17. minutu.

Lacio je čuvao prednost, sve dok je Srbin posle šest minuta igre u nastavku nije duplirao i tako rešio pitanje pobednika.

Iako je do kraja, duboko u nadoknadi Traore smanjio na 2:1, do kraja više nije moglo mnogo toga da se promeni, pa su bodovi ostali na "Olimpiku".

Njima je Lacio uskočio u zonu koja na kraju sezone vodi u evropska takmičenja, dok je Sasuolo ostao na 9. poziciji sa 43 osvojena boda.