• (VIDEO) GOLMAN ORLOVA SKINUO PENAL EX ZVEZDI PSŽ: Sjajni Dmitrović junak pobede Eibara nad Betisom !

Jedinica reprezentacije Srbije Marko Dmitrović najzaslužniji je što je Eibar u duelu 36. kola La Lige savladao Betis na svom terenu sa 1:0. On odbranio penal Đovaniju Lo Selsu

Eibar je poveo golom Hosea Anhela sa oko 20 metara koji je precizno šutirao i savladao Roblesa. Anhel je, name, u u nadoknadi prvog poluvremena, nakon dodavanja Oreljane iz kornera, sa 20 metara precizno šutirao i savladao Roblesa. Sevilja je mogla do velikog boda u 68, minutu, kada Hoakin fauliran u šesnaestercu, ali je penal Đovanija Lo Selsa odbranio je Dmitrović.

Argentinac je pokušao da prevari golmana Orlova. Šutirao je po sredini gola, ali ga je Dmitrović pročitao i nogom sprečio bišeg fudbalera PSŽ da izjednači.

Do kraja je ostalo 1:0, pa je Eibar upisao 11. pobedu u sezoni, i trenutno je na 11. poziciji na tabeli. Betis je 13.