• (VIDEO/PRIMERA) BARSA UNIŠTILA BETIS, SIGURAN I ATLETIKO! Goleada na Nou Kampu i bez Mesija i bez Suareza!

Devet golova, od kojih čak sedam na meču Barselona – Betis, viđeno je u četiri meča nedeljnog programa drugog kola španske Primere.

Barselona, bez Suareza i Mesija u sastavu,upisala prvi trijumf, iako su gosti poveli Nabila Fekira u 15. minutu. Preokret je doneo Antoan Grizman golovima u 41. 50. minutu, da bi na 3:1 povisio Karles Perez u 56. minutu.

Četiri minuta kasnije Žordi Alba je postigao četvrti gol za domaće, da bi Arturo Vidal završio seriju u 77. minutu. Konačan rezultat postavio je Loren Moron dva minuta kasnije.

Atletiko Madrid je slavio minimalnu pobedu na gostovanju Leganesu, a junak susreta bio je Vitolo, koji je savladao Huana Soriana u 71. minutu. Ivan Šaponjić presedeo je čitav meč na klupi.