• (VIDEO/REZULTATI) ČAROLIJA NEJMARA ZA NOVU POBEDU PSŽ, RAJKOVIĆ I REMS PUKLI OD DIŽONA! Lion posrće, pukao od Nanta!

Fudbaleri Pari Sen Žermena pobedili su na gostovanju Bordo 1:0, u osmom kolu Lige 1.

Heroj ekipe iz Pariza bio je ponovo Nejmar koji je postigao jedini gol na utakmici.

Brazilac je u 70. minutu, na asistenciju Kilijana Mbapea, petom pogodio mrežu Benoe Kostila.

Ovo je čak treći put zaredom da je Nejmar u Ligi 1 doneo trijumf PSŽ.

Aktuelni šampion Francuske ima 18 bodova iz osam utakmica, dok je Bordo peti sa 12.

U narednom kolu PSŽ igra protiv Anžea, dok Bordo gostuje Tuluzu.

Golman Orlova Predrag Rajković i Remz posle pobede nad šampionom priredili neprijatno iznenađenje svojim navijačima. Domaći tim je poveo posle samo sedamanest minuta preko Čavalerina, ali su ubrzo gosti uzvratili preko Tavaresa te je u 19. minutu rezultat bio 1:1. Dižon ipak stiže do važne pobede golom Baldea na početku drugog dela igre, asistencija se piše Tavaresu.

Rajković je odigrao ceo meč za domaći tim.