• (VIDEO) ČUKARIČKI SE IZ NORVEŠKE VRAĆA NEPORAŽEN! Rezultat 0:0 obećava prolaz u naredno kolo kvalifikacija za LE!

Fudbaleri Čukaričkog uspeli su da ostanu neporaženi na gostovanju u Norveškoj odigravši sa ekipom Moldea nerešeno 0:0.

U prvom poluvremenu domaćini su imali više od igre i puno dobrih prilika ali je golman Belić bio na visini zadatka u 31, i 37. minutu.

Na samom početku drugog dela igre "brđani" su bili nešto konkretniji i imali dve lepe prilike preko Tedića u 46. i Ovusua četiri minuta kasnije.

Recimo i to da je u poslednjim trenucima susreta Veljko Birmančević dobio crveni karton (drugi žuti).

Revanš susret drugog kola kvalifikacija između Čukaričkog i Moldea igra se u Beogradu u sredu 31. jula sa početkom u 20.45 časova uz direktan prenos na RTS-u.