• SVE MIRIŠE NA GRUPU LIVERPUL, REAL, DINAMO, ZVEZDA! Zagrepčani izbacili Rozenborg, hoće li se ispuniti želja Teleksa?!

Fudbaleri Dinama i Olimpijakosa igraće u grupnoj fazi Ligi šampiona pošto su eliminisali norveški Rozenborg, odnosno ruski Krasnodar.

Dinamo je na svom terenu pobedio norveškog šampiona sa 2:0, dok je u revanšu bilo 1:1.

Domaći su poveli u Trondhajmu golom Akintole u 11. minutu, da bi konačan rezultat postavio rezervista Gojak u 71. minutu utakmice.

Olimpijakos je i u drugom meču bio bolji od ruskog Krsnodara – posle 4:0 u Pireju, u gostima su slavili 2:1.

Krasnodar je do prednost došao u 10. minutu golom Utkina, da bi samo minut kasnije izjednačio El Arabi.

Marokanac je postavio i konačan rezultat, u 48. minutu.

Žreb za grupnu fazu Lige šampiona je u četvrtak.