• GOLOVI KOLAROVA, MAKSIMOVIĆA I MILENKOVIĆA! Orlovi rešetaju u Italiji, kad bi tako igrali i za Srbiju gde bi nam bio kraj?!

Srpski reprezentativci Nikola Maksimović, Aleksandar Kolarov i Nemanja Milenković bili su strelci za Napoli, Romu i Fjorentinu u mečevima desetog kola italijanske Serije A.

Zanimljiv meč odigran je u Napulju, gde su Napoli i Atalanta podelili po bod.

Domaći tim poveo je u 16. minutu golom srpskog reprezentativca Nikole Maksimovića.

U finišu prvog dela igre Atalanta dolazi do izjednačenja golom Frulera.

Milik je u 71. minutu ponovo doneo prednost domaćoj ekipi, da bi ponovo u finišu poluvremena Atalanta izjednačila, ovoga puta golom slovenačkog fudbalera Iličića.

Gol i asistenciju za Romu upisao je Aleksandar Kolarov u pobedi nad Udinezeom od 4:0.

Pobedonosni pogodak Fjorentine na gostovanju u Sasuolu postigao je Nemanja Milenković.

Sergej-Milinković Savić asistirao je kod gola Ačerbija. Lacio je slavio sa 4:0 nad Torinom.

Rezultati desetog kola Serije A:

Napoli - Atalanta 2:2, Kaljari - Bolonja 3:2, Juventus - Đenova 2:1, Lacio - Torino 4:0, Sampdorija - Leće 1:1, Sasuolo - Fjorentina 1:2, Udineze - Roma 0:4.