• BRAVO CRVENO-BELI! IZ BELGIJE SE LEPO VIDI EVROPSKO PROLEĆE! Zvezda superiorno slavila protiv Genta! BELGIJANCI BEZ ŠANSE!

Fudbaleri Crvene zvezde savladlai su ekipu Genta u Belgiji rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je Njegoš Petrović koji je sjajnim udarcem savladao Sinana Bolata u prvom minutu.

U nastavku meča splasnuo je intenzitet igre, Crvena zvezda se koncentrisala na odbranu svog gola. Posed je imala ekipa Genta, a Zvezda je čekala svoju šansu.

Dočekali su je u 57. minutu kada je El Fardu Ben odlično izveo korner, poslao fantastičnu loptu u srce šesnaesterca gde ju je glavom dočekao Milunović.

Slovan je u drugom meču L grupe Lige Evrope poražen od Hofenhajma kao domaćin (2:0), te će u naredne dve utakmice Zvezdi trebati samo bod da obezbedi plej-of Lige Evrope.