• ZVEZDA PROTIV ŠERIFA, MOLDAVCI SU DOBRI, ALI... Crveno-beli moraju u naredno kolo, LIGA ŠAMPIONA JE SVE REALNIJA!

Šampion Moldavije Šerif, kako se i očekivalo, plasirao se u treće kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. A to znači da će Crvena zverzda u trećoj rundi igrati upravo protiv Moldavaca.

U prvom meču u Jermeniji Šerif je slavio protiv Alaškerta rezultatom 1:0, ali već posle deset minuta revanša ekipe su bile u egalu, pošto je Glišić golom šokirao navijače na stadionu u Tiraspolju.

Međutim, slavlje Jermena kratko je trajalo, samo pet minuta kasnije Dulanto koristi centaršut sa leve strane i donosi izjednačenje, a već u 23. minutu Šerif je poveo, strelac je bio Enrik.

U drugom poluvremenu Moldavci su kontrolisali igru, ali gola nije bilo sve do 87. minuta. Tada je Til čpostigao treći gol za Šerif i stavio tačku na ovaj dvomeč.