• MEGA OTRESLA PARTIZAN, CRNO-BELI U PROBLEMU, NEMAJU VIŠE PRAVA NA GREŠKU! Ko će na megdan Zvezdi u finalu KLS!

Košarkaši Partizana poraženi su u prvom polufinalnom meču plej-ofa Košarkaške lige Srbije od ekipe Mege. Rezultat je bio 94:86 za domaće košarkaše u dvorani "Mega factory".

Crno-bele je skupo koštala prva četvrtina koju su izgubili rezultatom 34:18. Nešto bolju igru su prikazali u drugom segmentu i na poluvreme se otišlo sa rezultatom 50:42 za Megu.

Mega je nastavila da melje i u trećoj deonici koju su dobili 25:18 i faktički već tu rešili pitanje pobednika. Do kraja Partizan nije uspeo da stigne prednost domaćih i na kraju je bilo 94:86.

Najbolji u crno-beloj postavi bio je Erik Mika sa 22 poena, dok je Kazalon kod domaćina postigao 23.

Plej-of se igra na dve pobede, a drugu utakmicu u seriji će iste ekipe odigrati u četvrtak, 3. juna.

Pojedinačni učinak u Partizanu: Mika (22 poena), Dangubić (10), Jaramaz (16), Trifunović (2), Zagorac (20), Pejdž (6), Veličković (7), Perkins (3)

Mega: Petrušev (22), Tepić (5), Simonović (10), Kazalon (23), Novak (5), Matković (10), Milosavljević (13), Simanić (6)